День пам’яті жертв Голодомору

День пам’яті жертв Голодомору

27 листопада, у день пам’яті жертв Голодомору, акту геноциду української нації репресивною тоталітарною машиною, мільйони українців вшановують пам`ять загиблих.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Чернявський: Непокоять процедури перевірок, оскарження і сплата неузгоджених сум нового Податкового кодексу
2010-08-04 13:06:00

Чернявський: Непокоять процедури перевірок, оскарження і сплата неузгоджених сум нового Податкового кодексу

Ще до офіційного старту відбувається обговорення різних положень проекту нового Податкового кодексу.

Ще до офіційного старту відбувається обговорення різних положень проекту нового Податкового кодексу. Приміром, на засіданні громадської ради при ДПІ в м.І вано-Франківську. Заступник голови ради, генеральний директор ВАТ «Прикарпаттяобленерго», голова Івано-Франківської міської організації Єдиного Центру Микола Чернявський вважає, що деякі положення цього документу посилюють жорсткі фіскальні заходи стосовно бізнесу. Зокрема, непокоять процедури перевірок, оскарження і сплата неузгоджених сум.

Солідарний з ним і голова громадської ради, директор локомотиворемонтного заводу Василь Дутчак. На його думку, в умовах фінансової кризи виробництво потребує стимулюючих механізмів. Зокрема, необтяжливих кредитів і помірних податків. Це дасть змогу підприємствам здійснювати активну інвестиційну політику.

За словами начальника ДПІ в м.І вано-Франківсьу Дмитра Романюка, Податковий кодекс має уніфікувати і систематизувати податкове законодавство. А ще – адаптувати його до європейських стандартів.

news.if.ua

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"