День пам’яті жертв Голодомору

День пам’яті жертв Голодомору

27 листопада, у день пам’яті жертв Голодомору, акту геноциду української нації репресивною тоталітарною машиною, мільйони українців вшановують пам`ять загиблих.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Балога: Президент має запропонувати реформи і почати зі скорочення членів уряду
2010-04-28 12:19:00

Балога: Президент має запропонувати реформи і почати зі скорочення членів уряду

Віктор Балога виступає за скорочення кількості членів уряду Азарова. Таку думку лідер Єдиного Центру висловив в ефірі програми «Чорне та біле» та каналі ТВі, повідомляє БРІЗ.

За словами Віктора Балоги, вже перші кроки нової влади вказують, що слова про бажання реалізовувати кардинальні реформи в економіці та бюджетній сфері розходяться з діями.

«29 членів уряду. Ну скільки ще країн Європи таке мають. Ми, мабуть, на першому місці. Я вважаю, вистачить максимум 15. Наприклад, навіщо нам міністерство промислової політики, аграрної політики, МНС? Останнє ми можемо об’єднати з МВС. Ключовими мають бути мінфін та мінекономіки. Навіщо нам міністерство з АПК і до того всього віце-прем’єр з АПК? Щоб робити реформи в економіці, треба показати реформи в адмініструванні. А побудова вертикалі під ручний режим, вважаю, користі не принесе».

На думку В.Балоги, якщо Уряд не підніматиме тарифи на житлово-комунальні послуги мотивуючи зниженою вартість російського газу, то це вказуватиме на продовження лівої політики Тимошенко. «Якщо ми сьогодні говоримо, що всі, і багаті, і бідні мають купувати газ по найнижчій ціні, то ми будуємо не ринкову економіку, а соціалістичну українську республіку».

Лідер Єдиного Центру зазначив, що ми не можемо далі позичати кошти в МВФ, як попередній уряд кошти на проїдання.. Ми мусимо зробити пенсійну реформу, провести реформування економіки, підняти ціну на житлово-комунальні послуги.

В.Балога вважає, що якщо в переліку реформ є 4-5 блоків, то їх можна проголосувати за тиждень. «Якщо будуть реальні пропозиції по реформах, проголосують і представники влади, і опозиції. Хай не голосують комуністи, не голосують декілька десятків депутатів, які не зрозуміють необхідності цього. Суспільство сьогодні в очікуванні змін від президента. Він сьогодні має довіру. І щоб виправдати цю довіру треба повідомити людям реальний стан речей в економіці», - сказав він.
 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"