День пам’яті жертв Голодомору

День пам’яті жертв Голодомору

27 листопада, у день пам’яті жертв Голодомору, акту геноциду української нації репресивною тоталітарною машиною, мільйони українців вшановують пам`ять загиблих.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Гусак: Оцінювати людину треба не за чутками, а за результатами її праці
2010-03-30 14:42:00

Гусак: Оцінювати людину треба не за чутками, а за результатами її праці

У передачі «Моя хата» на ТРК «3 студія» голова Івано-Франківської міської організації Єдиного Центру, депутат міської ради Руслан Гусак висловлює своє ставлення до основних подій у житті Івано-Франківська. Зокрема, кадрові призначення та стан підготовки міста до Великодня.

- Деякі політики нашого міста, зокрема від БЮТу, стверджують, що демократія в країні опинилась під загрозою. Чому вони так вважають і як вважаєте ви?

- Завдання політиків не стільки дискувати про ці речі, а більше працювати і дати людям можливість побачити звіти про виконану ними роботу. Це було б справді демократично.
Взагалі, поняття демократії кожна людина розуміє по-своєму. Коли точиться боротьба щодо виборів чи до Верховної Ради, чи органів місцевого самоврядування, чи на посаду Президента, завжди та сторона, яка програла, говорить, що демократія опинилась під загрозою. Попри те демократія в нашій державі була, існує і, надіюсь, буде існувати далі. У нас є свобода вибору, свобода слова, свобода віросповідання. Це найважливіше, що досягнуто на сьогоднішній день в нашій державі.

- Ще одне важливе питання, яке сьогодні обговорюється всіма засобами інформації, це питання стосовно кадрових змін. Не секрет, що з приходом нової влади відбуваються і певні кадрові перестановки. В Івано-Франківську в тому числі. Скажімо, міліцію Прикарпаття тепер очолюватиме генерал-майор Василь Варцаба. Дехто з місцевих політиків називає його персоною «нон-грата» на Прикарпатті. Яке ваше відношення до кадрових змін і як вони вплинуть на життя нашого міста?

- Людина, яка стала очільником нашої прикарпатської міліції, пройшла шлях в цій силовій структурі від самого низу і догори. Василь Варцаба був оперативником, далі начальником підрозділу, дослужився до генерал-майора, очолював у 2003-2005 роках закарпатську міліцію. Він має великий досвід і знає структуру із середини. Важливо, щоб в цій галузі працювали дійсно фахівці, а не політики. Адже, силові структури повинні слідкувати за тим, щоб дотримувалась законність в нашій державі, в області, в нашому місті. Якщо будуть виконуватись закони і Конституція, то все буде добре.
А те, що деякі місцеві політики називають нових очільників, зокрема, прикарпатської міліції, персоною «нон-грата» - це, на моє глибоке переконання, тільки особиста думка того, хто її висловив. Людина прийшла на нове місце роботи, є фахівцем у своїй справі і покаже свою роботу. Оцінювати людину треба не за чутками, а за результатами її праці.

- Стосовно господарки нашого міста. Наближається велике свято Паски. Чи готовий Івано-Франківськ до свята?

- Господарка нашого міста у жахливому стані. Дороги просто нікудишні. Разом зі снігом з них зійшов асфальт. Про це говорити багато не треба. Водії Івано-Франківська і самі все бачать і, напевно, що подумки висловлюють свої негативні враження (сміється). Те, що ми сьогодні поприбираємо території, пофарбуємо дерева і бордюри, ще не буде значити, що місто отримає належний вигляд. На фоні наших доріг будь-які намагання покращити місто до свята втрачають половину результату.
Але прибирати все-одно треба. І приємно, що до цього процесу долучаються громадяни Івано-Франківська. 27 березня була оголошена загально обласна толока. Адже, паркові зони, набережні річок просто у жахливому стані після зими. Напевно, що за один день всього прибрати не вдасться. Ця акція буде тривати і ще декілька днів для того, щоб одне з найбільших християнських свят наше місто зустріло принаймні в чистоті, хоч і без відремонтованих доріг.
 

Розмовляв Роман Калина, передача «Моя хата» на ТРК «3 студія»

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"