День пам’яті жертв Голодомору

День пам’яті жертв Голодомору

27 листопада, у день пам’яті жертв Голодомору, акту геноциду української нації репресивною тоталітарною машиною, мільйони українців вшановують пам`ять загиблих.

Персональні дані

Ніна Довбенко

Головний спеціаліст Івано-Франківського окружного секретаріату Івано-Франківської обласної організації Єдиного Центру

Біографія

Довбенко Ніна Петрівна народилася в м. Висоцьк Рівненської області 4 січня 1953 року.
У 1970 році вступила у Львівський державний університет ім. Івана Франка на хімічний факультет, який закінчила в 1975 році, і була скерована на роботу в Калуський філіал Всесоюзного науково дослідного інституту галургії. Тут працювала на посадах інженера, молодшого наукового та наукового співробітника до листопада 1994 року. Обиралася головою молодих вчених і спеціалістів філіалу (1978-1985 рр.).
З листопада 1994 року працювала у виконавчому комітеті Калуської міської ради завідувачем відділом державного будівництва, завідувачем організаційного відділу, завідувачем відділу організації роботи ради апарату Калуської міської ради.
В 1997 році обрана головою міського комітету профспілки працівників державних установ міста. Переобиралась у 2000 та 2005 роках. І на даний час працює на цій посаді.
У 2000 році обрана головою Братства Андрія Первозванного православної релігійної громади КП УПЦ.
З 2002 року працювала на посаді головного спеціаліста організаційного відділу Івано-Франківської обласної державної адміністрації.
З травня 2003 року по січень 2008 року працювала начальником відділу з питань кадрової роботи та нагород апарату Калуської районної державної адміністрації.
З травня 2008 року - член Єдиного Центру.
На даний час працює головним спеціалістом Івано-Франківського окружного секретаріату Єдиного Центру.

Діалогивсі