День пам’яті жертв Голодомору

День пам’яті жертв Голодомору

27 листопада, у день пам’яті жертв Голодомору, акту геноциду української нації репресивною тоталітарною машиною, мільйони українців вшановують пам`ять загиблих.

Персональні дані

Любов Серганюк

Перший заступник голови Івано-Франківської обласної організації Єдиного Центру

Біографія

Серганюк Любов Іванівна народилась 1 січня 1961 року в м. Снятин Івано-Франківської області.

Після закінчення загальноосвітньої школи вступила до Івано-Франківського музичного училища ім. Д. Січинського. Далі продовжила своє навчання в Прикарпатському національному університеті ім. Василя Стефаника, який закінчила з відзнакою.

З 1978 року по 1980 рік викладала в Галицькій музичній школі, а з 1980 року працює на кафедрі хорового диригування Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника. В даний час є завідувачем названої кафедри. У 2003 р. захистила кандидатську дисертацію в НАН України, доцент, доктор філософії, член Наукового товариства ім. Т. Шевченка, автор багатьох наукових статей та посібників, методичних розробок, учасник міжнародних наукових конференцій.

З 1993 року Любов Іванівна очолює мистецьке об’єднання «Елегія». З цим творчим колективом здійснила безліч гастрольних турне, взяла участь у Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах, де неодноразово отримувала звання лауреата. Веде активну концертну та просвітницьку діяльність, підтримуючи талановиту молодь та пропагуючи українське музичне мистецтво зі своїм хором та симфонічним оркестром.

З 1998 року – активний учасник політичного життя. Двічі очолювала окружні комісії, за що нагороджена Почесними грамотами ЦВК (2002р., 2006р.)

Отримані нагороди: «За сподвижництво в культурі»(2003 р.)., «Мистецький олімп України» (2006 р.)

Діалогивсі