День пам’яті жертв Голодомору

День пам’яті жертв Голодомору

27 листопада, у день пам’яті жертв Голодомору, акту геноциду української нації репресивною тоталітарною машиною, мільйони українців вшановують пам`ять загиблих.

Персональні дані

Ігор Владика

Голова Тисменицької районної організації Єдиного Центру

Біографія

Владика Ігор Михайлович народився 05 січня 1962 року в с. Сільці Тисменицького району Івано-Франківської області. В
В 1979 році вступив до Косівського технікуму народних художніх промислів ім. В. Курбаса (Івано-Франківська область).
1991-1993рр. - голова виконавчого комітету Сілецької сільської Ради народних депутатів.
З 1991 року по 1997 рік навчався на юридичному факультеті Львівського державного університету імені Івана Франка. Здобув кваліфікацію юриста.
З 1993 року по 1994 рік працював у відділі роздержавлення і приватизації контрольної комісії Івано-Франківської обласної Ради народних депутатів.
З 1994 до 2002 року працював в організаційному відділі апарату Івано-Франківської обласної державної адміністрації на посадах консультанта, завідувача сектору.
1998-2002 рр. - депутат Тисменицької районної ради третього демократичного скликання.
У 2002 році вступив до Національної академії державного управління при Президентові України. Навчався за спеціальністю "Державне управління" і здобув кваліфікацію магістра державного управління.
В 2004 році призначений на посаду заступника начальника організаційного відділу апарату Івано-Франківської обласної державної адміністрації.
У 2007 році призначений на посаду начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Івано-Франківської обласної державної адміністрації.
З травня 2008 року - член Єдиного Центру.
На даний час - голова Тисменицької районної організації Єдиного Центру.

Діалогивсі