День пам’яті жертв Голодомору

День пам’яті жертв Голодомору

27 листопада, у день пам’яті жертв Голодомору, акту геноциду української нації репресивною тоталітарною машиною, мільйони українців вшановують пам`ять загиблих.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

Єдиний Центр з впевненісю дивиться в майбутнє
2010-11-12 11:50:00

Єдиний Центр з впевненісю дивиться в майбутнє

За результатами проведення виборів депутатами від Єдиного Центру стали 31 депутат районних рад, 11 сільських голів, 6 депутатів міських рад, міст районного значення і до сотні - депутатами сільських і селищних рад.

Після підведення підсумків голосування у Івано-Франківській області, стало зрозуміло, які політичні сили змогли подолати бар’єр трьох відсотків і зможуть провести своїх представників по партійних списках до депутатського складу. Трьохвідсотковий бар’єр подолало 9 політичних сил:

1

Партія регіонів

8,27

2

Фронт Змін

13,39

3

Батьківщина

14,95

4

УНП

4,28

5

Народний Рух України

3,6

6

Свобода

16,99

7

УДАР

3,51

8

Наша Україна

7,83

9

Українська партія

3,8


За результатами місцевих виборів Єдиний Центр подолав трьохвідсотковий бар’єр у Рогатинському, Снятинському, Верховинському, Тлумацькому районах. В Рожнятівському та Галицькому районах Єдиний Центр набрав 2,95%.
 

Підсумки голосування засвідчили, що за результатами проведення виборів депутатами від Єдиного Центру стали 31 депутат районних рад, 11 сільських голів, 6 депутатів міських рад, міст районного значення і до сотні - депутатами сільських і селищних рад.
 

Отриманий партією результат не є достатнім, однак, зважаючи на те, що дана кампанія була першою подібною для Єдиного Центру, стала фактично першим подібним досвідом для команди, партія з впевненістю дивиться у майбутнє.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"