День пам’яті жертв Голодомору

День пам’яті жертв Голодомору

27 листопада, у день пам’яті жертв Голодомору, акту геноциду української нації репресивною тоталітарною машиною, мільйони українців вшановують пам`ять загиблих.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

Триває голосування
2010-10-31 16:44:00

Триває голосування

Єдиний Центр контролює процес голосування, його відповідність законам України й оперативно реагуватиме на будь-які порушення.

На території Івано-Франківської області тривають місцеві вибори.

Під час свого першого брифінгу керівник Комітету Виборців України у області Юрій Лисюк повідомив, що зараз їхні мобільні групи перевіряють повідомлення з однієї з дільниць на Прикарпатті звідки поступила інформація про смерть виборця.

Член політичної партії «Наша Україна» Володимир Тисяк, зареєстрований кандидатом у депутати до Долинської районної ради по мажоритарному одномандатному округу № 1, не знайшов себе у бюлетені серед прізвищ інших кандидатів. Всього по цьому округу було зареєстровано 13 кандидатів. Однак у бюлетенях є лише 12 прізвищ. А прізвище Тисяка Володимира Михайловича, 1971 року народження, і, до речі, на нинішній час депутата Івано-Франківської обласної ради, чомусь вилучене з бюлетеня. За словами самого кандидата, він готує і подає скаргу у виборчу комісію з вимогою дописати вручну його прізвище у всі бюлетені.  Окрім цього, як стало відомо, у двох мажоритарних округах до обласної ради по Долинському  району поміняні виборчі бюлетені.

У м.Коломия виявлено бюлетені з виборів мера де не вірно поставили відмітку "ВИБУВ". У приєднаному файлі фото, де ніби-то кандидат на посаду міського голови м.Коломия від "Фронту Змін" Любомир Глушков вибув. Насправді вибув Бровчук.

Єдиний Центр контролює процес голосування, його відповідність законам України й оперативно реагуватиме на будь-які порушення.

Процес волевиявлення громадян триватиме до 22.00.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"