День пам’яті жертв Голодомору

День пам’яті жертв Голодомору

27 листопада, у день пам’яті жертв Голодомору, акту геноциду української нації репресивною тоталітарною машиною, мільйони українців вшановують пам`ять загиблих.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

Ростислав Валіхновський: «Я дякую Богу, що є можливість боротися і працювати на рідній землі»
2010-10-27 19:01:00

Ростислав Валіхновський: «Я дякую Богу, що є можливість боротися і працювати на рідній землі»

27 жовтня в місті Галичі відбулася зустріч лідера Єдиного Центру Ростислава Валіхновського та члена Європейської Комісії “За демократію через право” Марини Ставнійчук з місцевою громадою.

На зустрічі Ростислав Валіхновський зауважив, що Івано-Франківщина є рідним для нього краєм, адже сам родом з обласного центру, із сім'ї священика. «З рідним Прикарпаттям мене зв’язує дитинство. Мій дідусь – священик, який тривалий період часу служив в селі Крилос Галицького району. Я дякую Богу, що є можливість боротися і працювати на рідній землі», – зазначив лідер Єдиного Центру.

Ростислав Валіхновський повідомив, що протягом останнього часу команді Єдиного Центру вдалося побувати практично у кожному районному центрі та у багатьох селищах та селах нашої Івано-Франківщини. «Ми зустрічалися з освітянами, лікарями, інженерами, з людьми інших професій й сформували чітку програму по пріоритетах – що і в якій послідовності маємо зробити для рідного Прикарпаття. Починаючи з повеней і відновлення мостів, доріг, тобто, з тих речей, які не були дороблені нашими попередниками і чинною владою. На жаль, цих питань всі уникають. Ми вважаємо, що зараз є абсолютно сприятлива ситуація і необхідні умови для того, щоб за дуже короткий період часу реалізувати заплановане. І по всіх шести напрямах плану дій Єдиного Центру «Якісна Україна» досягти в області конкретних і відчутних для людей результатів».

Заслужений лікар України Ростислав Валіхновський зазначив, що в Україні є надзвичайно багато партій, однак Єдиний Центр дає можливість зробити відновлення, ренесанс всього українського, що в нас є. «Необхідна комплексна реформа всіх сфер суспільства, починаючи з верхів, з Президента, парламенту, закінчуючи кожним невеличким селом, селищем, містечком…».

Лідер Єдиного Центру навів приклади нещодавно проведених реформ у країнах ближнього і дальнього зарубіжжя, зокрема Грузії, Польщі, Сінгапурі, Казахстані та інших. Зокрема, Ростислав Валіхновський процитував слова Тараса Шевченка «чужого научайтесь – свого не цурайтесь».  Лідер Єдиного Центру зауважив, що «Якість – це якісне вирішення тих проблем, які зустрічаються в житті наших ближніх і дальніх сусідів. І на сьогодні не потрібно відкривати колесо – воно вже існує у світі. Назвіть це трейдмарки, стандарти, еталони управління в кожній галузі нашого життя. Ми покликані до того, щоб в рамках своєї партійної організації запросити найкращих професіоналів з метою наведення ладу у всіх сферах суспільства, використавши досвід та позитивні напрацювання як українських, так і закордонних експертів, наукових шкіл».

Марина Ставнійчук зауважила, що приїхала підтримати фахових людей, людей, які ще є молодими, однак мають великий потенціал і які вже багато зробили, зробили для своєї країни. «Ніхто нам нічого не дасть... Ми повинні здобути, завоювати... Однак не зі зброєю в руках, а своїми знаннями і відповідними справами». Марина Ставнійчук зазначила, що всі реформи в державі мають здійснюватися у виключно конституційному полі. На думку Марини Ставнійчук, в державі зокрема необхідно прийняти нове виборче законодавство, яке б повернуло країну у правове поле.

Насамкінець Марина Ставнійчук закликала громаду прийти на вибори, проголосувати, щоб не дати нікому можливість використати наші голоси не за призначенням. «Думайте, міркуйте. Що вам обіцяли і що маєте зараз. Міркуйте, що вам обіцяють зараз. Міркуйте уважно. Робіть свій вибір зважено, свідомо… Сьогодні Україні як ніколи потрібні патріоти, люди, які є чесними, порядними. Вже досить слів – необхідні конкретні справи».

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"