День пам’яті жертв Голодомору

День пам’яті жертв Голодомору

27 листопада, у день пам’яті жертв Голодомору, акту геноциду української нації репресивною тоталітарною машиною, мільйони українців вшановують пам`ять загиблих.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

Ростислав Валіхновський очолив список Єдиного Центру до обласної ради
2010-10-03 19:46:00

Ростислав Валіхновський очолив список Єдиного Центру до обласної ради

2 жовтня відбулася конференція Івано-Франківської обласної організації Єдиного Центру, на якій було висунуто кандидатів у депутати обласної ради по багатомандатному виборчому округу та одномандатних мажоритарних виборчих округах на місцевих виборах. В роботі конференції взяло участь 137 делегатів.

За результатами конференції список Єдиного Центру на виборах до Івано-Франківської обласної ради по багатомандатному виборчому округу очолив Ростислав Валіхновський – лідер Єдиного Центру, Заслужений лікар України.

У своєму виступі Ростислав Валіхновський передав вітання учасникам конференції від Колегії лідерів Єдиного Центру, подякував за висловлену йому високу довіру, зауваживши при цьому, що Івано-Франківщина є рідним для нього краєм, адже сам родом з обласного центру.

Ростислав Валіхновський зазначив, що суспільство втомилося від пустих балачок, переливання із пустого в порожнє. «Якісна Україна» – це якісна система державного управління, якісна освіта, медицина, захищене життя, сучасні дороги, чисте і безпечне довкілля».

Ростислав Валіхновський охарактеризував суспільно-політичну ситуацію в країні, що склалася, зауваживши, що «Якісна Україна – це і єдина державна українська мова і вирішення питання щодо НАТО за допомогою референдуму».

Щодо позиціонування Єдиного Центру як провладної чи опозиційної політичної сили Ростислав Валіхновський зазначив, що «Єдиний Центр – це альтернатива влади. Єдиний Центр зараз не бачить опозиції, яка б дійсно була опозицією з точки зору вагомого, конструктивного джерела корекції влади, направлення влади у відповідне русло. Владі необхідна якісна опозиція, тому що без якісної опозиції неможливий рух уперед. Якісна опозиція – це не лише критика, але й конструктивна порада «а як необхідно зробити» в кожній галузі нашого життя. Єдиний Центр відкритий до співпраці з усіма, якщо ця співпраця буде благом для України».

Лідер Єдиного Центру навів приклади нещодавно проведених реформ у країнах ближнього і дальнього зарубіжжя, зокрема Грузії, Польщі, Сінгапурі, Казахстані та інших. Зокрема, Ростислав Валіхновський зауважив, що «Якість – це якісне вирішення тих проблем, які зустрічаються в житті наших ближніх і дальніх сусідів. І на сьогодні не потрібно відкривати колесо – воно вже існує у світі. Назвіть це трейдмарки, стандарти, еталони управління в кожній галузі нашого життя. Ми покликані до того, щоб в рамках своєї партійної організації запросити найкращих професіоналів з метою наведення ладу у всіх сферах суспільства, використавши досвід та позитивні напрацювання як українських, так і закордонних експертів, наукових шкіл, зокрема таких відомих як Стенфордська та Гарвардська, з якими маємо можливість плідно співпрацювати».

«Особливу увагу ми акцентуватимемо на молоді, на створенні молодіжного крила, де молоді люди, ставши нашими представниками у місцевих радах, будуть мати можливість реалізуватися, застосувавши кращі міжнародні стандарти у різних сферах діяльності».

За словами Ростислава Валіхновського, для здійснення необхідних заходів потрібно не так і багато часу – перших результатів як в країні загалом, так і на Івано-Франківщині зокрема можна досягти уже за півроку-рік плідної та якісної роботи.

В цілому ж, до першої п’ятірки, яку висуватиме Єдиний Центр на виборах до обласної ради, увійшли:
1. Валіхновський Ростислав Любомирович – лідер Єдиного Центру, Заслужений лікар України.
2. Бегей Василь Амброзієвич – начальник Обласного бюро технічної інвентаризації, заступник голови Івано-Франківської міської організації Єдиного Центру.
3. Серганюк Любов Іванівна – кандидат мистецтвознавства, професор, доктор філософії, завідувач кафедри Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, директор мистецького об'єднання «Елегія».
4. Ничипорук Леонід Миколайович – генеральний директор ТзОВ «Ганц».
5. Деркач Юрій Васильович – кандидат наук з державного управління, заступник начальника Обласної державної інспекції з контролю якості лікарських засобів, член Ради обласної організації Єдиного Центру
 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"