День пам’яті жертв Голодомору

День пам’яті жертв Голодомору

27 листопада, у день пам’яті жертв Голодомору, акту геноциду української нації репресивною тоталітарною машиною, мільйони українців вшановують пам`ять загиблих.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

Ігор Попов: «Віртуальні партійні бренди та рейтингові вожді вже не матимуть вирішального впливу на вибір громадян»
2010-09-10 18:02:00

Ігор Попов: «Віртуальні партійні бренди та рейтингові вожді вже не матимуть вирішального впливу на вибір громадян»

Перебуваючи з офіційним візитом на Івано-Франківщині, Ігор Попов розповів про ситуацію, яка склалася в партії, що партія являє собою на даний момент часу і з чим йтиме до виборців на найближчих виборах.


Лідер Єдиного Центру зауважив, що «є вождистські проети, а є партійні». На думку політика, Єдиний Центр зараз дуже змінюється.. Однією з особливостей є те, що Єдиний Центр не є тією партією, яка орієнтується і залежить від волі однієї особи, партійного вождя  – в партії поступово формується «багатолідерство».

Стосовно проведення праймеріз, Ігор Попов зауважив, що праймеріз загалом вдався, близько 100 тисяч громадян взяли участь у голосуванні за кандидатів Єдиного Центру. За словами політика, виборці переважно дуже позитивно поставилися до участі у вуличному голосуванні. «Очевидно, всі скучили за мажоритарниками, і багато українців будуть робити свій вибір після особистого спілкування з кандидатом. Віртуальні партійні бренди та рейтингові вожді вже не матимуть вирішального впливу на вибір громадян», - заявив лідер Єдиного Центру.

Водночас, Ігор Попов повідомив, що результати праймеріз будуть ретельно враховані і використані при формуванні списків партії на місцевих виборах та висування кандидатів на посади міських голів регіональними партійними організаціями.

Не залишив поза увагою лідер Єдиного Центру й питання стосовно належності партії до влади чи ідентифікації з опозицією. «В центральній владі партія участі не бере, однак офіційно ми й не оголошували про перехід в опозицію», – зауважив політик. За словами Ігоря Попова, питання влади та опозиції в Україні взагалі трохи заплутане. «Адже чи є опозицією ті, хто закидають владу яйцями і кажуть, що влада зовсім погана лише з тієї причини, що самі програли вибори», – переконаний політик.

«Ми не у владі, ми більше в опозиції. Але, якщо влада робить щось путнє, не голосувати за важливі для країни питання із принципових міркувань, оскільки ми цією владою не являємося, не можна», – зазначив Ігор Попов.

Ігор Попов повідомив, що під час місцевих виборів 2010 р. Єдиний Центр звернеться до виборців із проханням підтримати положення партійної програми «Якісна Україна», яку наразі реалізовують народні депутати України від Єдиного Центру, розробляючи відповідні законопроекти, депутати від партії у місцевих Радах, актив Єдиного Центру.

«Якісна Україна» – не передвиборча програма. Це стратегія Єдиного Центру, яку партія зобов‘язується реалізовувати щоденно. Якісна Україна – це об’єднавча ідея, яка має забезпечити прямий зв’язок між щоденними інтересами людей та завданням розвитку всієї країни», – зазначив Лідер Єдиного Центру

За словами політика, в Україні – понад 180 політичних партій, і кожна з них декларує дуже загальні абстрактні та, зазвичай, нереальні обіцянки зробити все й одразу. «У програмі Єдиного Центру «Якісна Україна» відсутні рецепти вирішення усіх проблем. Натомість, визначений нагальний порядок денний для країни – кроки, які можна і потрібно зробити негайно», – відзначив Ігор Попов.

Як зауважив Ігор Попов, Єдиний Центр визначив перших 6 таких кроків: зменшення залежності життя людей від дій влади, проекти з побудови інфраструктури, очищення довкілля, зміни у галузі медицини, завдання з енергозбереження та розвитку альтернативної енергії, захист кожного громадянина від посягань на особу, життя, здоров'я і майно.
 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"