День пам’яті жертв Голодомору

День пам’яті жертв Голодомору

27 листопада, у день пам’яті жертв Голодомору, акту геноциду української нації репресивною тоталітарною машиною, мільйони українців вшановують пам`ять загиблих.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

Ігор Попов зустрівся з активом обласної організації Єдиного Центру
2010-09-10 15:00:00

Ігор Попов зустрівся з активом обласної організації Єдиного Центру

10 вересня в рамках візиту на Прикарпаття лідер Єдиного Центру Ігор Попов зустрівся з активом обласної організації Єдиного Центру.

На зустрічі Ігор Попов розповів про ситуацію в партії, дав офіційну оцінку партією того, що відбувається. «Було багато сподівань на цю владу, на те, що вона здатна здійснити в країні реформи. Однак зараз головним позитивом є лише те, що немає протистояння між Президентом України та Верховною Радою. Вони отримали всю владу, вони отримали коаліцію, отримали уряд, усі державні адміністрації, силовиків... Але як цією владою розпорядитися?».

Лідер Єдиного Центру зазначив, що півроку пройшло, а того чого очікували люди, чим влада могла б похвалитися немає. «Виступає Тігіпко, виступає Президент, далі говорять про плани, що буде зроблено потім. Що зробили за півроку – не виконали».

Окремо Ігор Попов зупинився і на болючій для багатьох громадян темі підвищення платежів в країні, проблемі отримання субсидій. Серед причин такого різкого й значного підняття вартості комунальних послуг лідер Єдиного Центру назвав й бажання влади отримати додаткові ресурси – «Зараз просто усі хочуть більше збирати грошей. І так з кожним кроком, який влада робить».

Не оминула учасників зустрічі й дискусія стосовно прийняття нового Податкового кодексу в країні. Ігор Попов зазначив, що «в Податковому кодексі є кілька добрих речей, але в той же час є кілька речей, які в жодному разі не можна допускати». Зокрема політик зазначив, що суттєвого перегляду потребують положення кодексу, що стосуються малого і середнього бізнесу. «Не можна закривати приватних підприємців на сьогодні» – резюмував Ігор Попов.
 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"