День пам’яті жертв Голодомору

День пам’яті жертв Голодомору

27 листопада, у день пам’яті жертв Голодомору, акту геноциду української нації репресивною тоталітарною машиною, мільйони українців вшановують пам`ять загиблих.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

10 вересня Ігор Попов відвідає Івано-Франківщину
2010-09-10 08:49:00

10 вересня Ігор Попов відвідає Івано-Франківщину

10 вересня, з офіційним робочим візитом в Івано-Франківській області перебуватиме один з лідерів політичної партії Єдиний Центр Ігор Попов.

Сьогодні, 10 вересня, з офіційним робочим візитом в Івано-Франківській області перебуватиме один з лідерів політичної партії Єдиний Центр Ігор Попов. В рамках візиту Ігор Попов представить громадськості програму партії «Якісна Україна».

Як уже неодноразово відзначалося «Якісна Україна» – це не лише програма, це в першу чергу дієва, зосереджена на реальних справах об’єднавча ідея, яка має забезпечити прямий зв’язок між щоденними інтересами людей та завданням розвитку всієї країни. Її мета – активно спонукати громадян до дії, особистої відповідальності за власне благополуччя і якість життя в країні. Єдиний Центр переконаний, що лише активна громадянська позиція громадян може переорієнтувати владу із забезпечення власних інтересів на інтереси суспільства.

Окрім того, на Прикарпатті Ігор Попов зустрінеться з активом обласної організації Єдиного Центру, підведе проміжні підсумки роботи партії, ознайомиться із проблемами, з якими зіштовхується місцевий осередок партії в своїй діяльності, окреслить завдання на найближче майбутнє, а також поспілкується із представниками засобів масової інформації.

Біографічна довідка.

Ігор Попов народився у 1972 році у Вінницькій області.
Отримав 2 вищі освіти – вчителя географії та практичного психолога, закінчив аспірантуру Інституту соціології НАН України.
Був одним із засновників ВГО «Комітет виборців України», а у 1996-2009 роках був його Головою Правління. Фахівець в галузі виборчого законодавства, виборчих технологій, партійного будівництва, медіа-технологій.
Брав участь у створенні кількох громадських організацій та коаліцій в Україні, в тому був першим виконавчим директором Українського Форуму Благодійників та ГО «Громадянська позиція».
У 2009-2010 роках працював заступником Глави Секретаріату Президента України – представником Президента у Верховній Раді. Має другий ранг державного службовця.
Брав участь у виборчих кампаніях у 20 країнах в якості міжнародного спостерігача, консультанта, тренера. В основному – регіон колишнього СРСР.
Автор півсотні публікацій та досліджень на теми виборів, місцевого самоврядування, конституційної реформи, розвитку демократичних інституцій, внутрішньої та зовнішньої політики.
З липня 2010 року – член партії «Єдиний Центр.
 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"