День пам’яті жертв Голодомору

День пам’яті жертв Голодомору

27 листопада, у день пам’яті жертв Голодомору, акту геноциду української нації репресивною тоталітарною машиною, мільйони українців вшановують пам`ять загиблих.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

Кампанія «Відкриті списки Єдиного Центру» – максимально публічна та прозора
2010-09-07 17:25:00

Кампанія «Відкриті списки Єдиного Центру» – максимально публічна та прозора

Сьогодні, 7 вересня, Єдиний Центр провів всеукраїнський «День голосування» з метою формування відкритих списків партії для участі у місцевих виборах.

Протягом дня на Вічевому майдані в обласному центрі та у спеціально облаштованих місцях для голосування  з мобільними скриньками для бюлетенів в усіх районних центрах кожен бажаючий мав нагоду віддати свій голос за того делегата, якого він чи вона вважає найбільш гідним представляти інтереси громади. 

Праймеріз Єдиного Центру спричинив значну зацікавленість серед громадськості. Місцеві мешканці отримали можливість власноруч вплинути й взяти безпосередню участь у формуванні виборчих списків партії для участі у місцевих виборах.

Як зазначив керівник Івано-Франківського обласного Секретаріату Єдиного Центру Микола Попович, «Відкриті списки Єдиного Центру - кардинально відрізняються від праймеріз, про які оголосили інші партії підходом до формування виборчих списків. На відміну від внутрішньопартійного голосування, Єдиний Центр залучає до впливу на рішення всіх виборців. Єдиний Центр буде використовувати програму «Відкриті списки» для визначення реальних лідерів громади, щоб дати саме їм можливість стати кандидатами від Єдиного Центру та отримати мандат місцевого депутата.

Деякі партії уже активно проводять свої праймеріз, але основною проблемою є те, що виборцям пропонується голосувати для визначення кращих представників політичної сили і в цей час невідомо до якого списку проводиться висунення. Таким чином, виборець не матиме змоги проконтролювати яким чином його голос вплинув на результати праймеріз. Єдиний Центр же одразу повідомляє виборців який з кандидатів до якого списку пропонується».

Якого результату очікуєте?

«Авторитарна норма виборчого закону про заборону самовисування кандидатів у депутати на мажоритарній основі і надання такої можливості виключно партіям, зводить до нуля шанси авторитетних, але безпартійних представників громади, потрапити до депутатського корпусу. Таким чином, влада законодавчо позбавила населення можливості обрати до місцевих рад своїх достойних представників.

Головною метою програми «Відкриті списки Єдиного Центру» є залучення громадян до обговорення того, які саме кандидати повинні отримати депутатські мандати. Єдиний Центр готовий зробити все можливе для підтримки дійсних лідерів громад, щоб представницькі мандати отримали найбільш гідні кандидати».

За словами одного з лідерів партії Ігоря Попова, праймеріз Єдиного центру має кілька суттєвих відмінностей від кампаній, які проводили інші політичні сили.

«По-перше, до наших бюлетенів включені не тільки члени партії, а й лідери громад, незалежно від партійності. Тобто, ініціюючи праймеріз Єдиний Центр ставить перед собою зовсім іншу ціль, а саме: провести публічну дискусію та визначити достойних кандидатів, які будуть представляти інтереси людей, – пояснив І.Попов. – По-друге, кампанія «Відкриті списки Єдиного Центру» – максимально публічна та прозора. На відміну від деяких інших партій, які досі не оприлюднили результати голосувань, Єдиний Центр оголосить свої вже 8 вересня – на наступний день, після завершення праймеріз».
 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"