День пам’яті жертв Голодомору

День пам’яті жертв Голодомору

27 листопада, у день пам’яті жертв Голодомору, акту геноциду української нації репресивною тоталітарною машиною, мільйони українців вшановують пам`ять загиблих.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

7 вересня Єдиний Центр проведе всеукраїнський «День голосування»
2010-09-06 19:30:00

7 вересня Єдиний Центр проведе всеукраїнський «День голосування»

В місті Івано-Франківську протягом дня кожен бажаючий зможе проголосувати на Вічевому майдані, де буде облаштовано спеціальні місця для голосування.

7 вересня Єдиний Центр проведе всеукраїнський «День голосування». У громадських місцях будуть обладнанні спеціальні місця для голосування з мобільними скриньками для бюлетенів. Кожен бажаючий зможе проголосувати за кандидатів, безпосередньо заповнивши бюлетень.

В Івано-Франківській області можна буде проголосувати в усіх районних центрах. В місті Івано-Франківську протягом дня кожен бажаючий зможе проголосувати на Вічевому майдані, де буде облаштовано спеціальні місця для голосування.

Як зазначає керівник Івано-Франківського обласного секретеріату Єдиного Центру Микола Попович, «Відкриті списки Єдиного Центру принципово відрізняються від праймеріз, про які оголосили інші партії, підходом до формування виборчих списків. На відміну від внутрішньопартійного голосування, Єдиний Центр залучає до впливу на рішення всіх виборців. Єдиний Центр буде використовувати програму «Відкриті списки» для визначення реальних лідерів громади, щоб дати саме їм можливість стати кандидатами від Єдиного Центру та отримати мандат місцевого депутата.

Деякі партії уже активно проводять свої праймеріз, але основною проблемою є те, що виборцям пропонується голосувати для визначення кращих представників політичної сили і в цей час невідомо до якого списку проводиться висунення. Таким чином, виборець не матиме змоги проконтролювати яким чином його голос вплинув на результати праймеріз. Єдиний Центр же одразу повідомляє виборців який з кандидатів до якого списку пропонується. 8 вересня нами буде оприлюднено результати голосування, з якими кожен бажаючий зможе ознайомитись».

За результатами праймеріз регіональні партійні організації Єдиного Центру будуть формувати списки партії на місцевих виборах та висувати кандидатів на посади міських голів.

Загальні підсумки праймеріз будуть оприлюднені на офіційному інтернет-сайті Єдиного Центру 8 вересня та на прес-конференціях.

Прес-служба Івано-Франківської обласної організації Єдиного Центру

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"