27 листопада, у день пам’яті жертв Голодомору, акту геноциду української нації репресивною тоталітарною машиною, мільйони українців вшановують пам`ять загиблих.
Як зазначає Павло Андрусяк, «тиша в політичному просторі тільки маска - насправді йдуть жваві переговори та консультації щодо майбутніх місцевих виборів».
"Партії - це механізм попадання у владу, а не спосіб реалізації місцевої політики" – зазначає Павло Андрусяк. За його словами, партійність веде тільки до суперечок і в жодному разі не до вирішення злободенних питань. А "Нова Галичина" - це інструмент просування ідеї нового життя. "Міський голова повинен бути безпартійний" - вважає Андрусяк, бо інакше він стане заручником політичних інтересів.
Про позицію ГО «Нова Галичина»:
"Нова Галичина" - це інструмент просування ідеї нового життя. Сьогодні «Нова Галичина» запропонувала нову систему ідеологію мислення влади.
Наприклад, в частині декларованої усіма гілками влади «Відкритості» - чому громадськість не бачить проектів рішень міської ради? Влада в першу чергу повинна бути відкритою та прогнозованою, себто щоб кожне нове рішення міського голови чи міськради не звалювалося як "сніг на голову".
«Патріотизм до міста» - це не тільки покладання квітів та запалення свічок, це ще й дотримання своїх обіцянок: перед виборами кажемо про збереження зелених насаджень в місті, то, прийшовши до влади, ми аж ніяк не можемо давати добро на забудову дитячих майданчиків.
Участь відомих особистостей в акціях «Нової Галичини»:
Тарас Прохасько, Юрій Андрухович, Степан Процюк беруть участь в наших акціях, але ні з ким з них не велися переговорів про їхню участь у виборах. Але якщо Юрко Андрухович захоче йти на вибори і саме з нами, то я буду вважати це за велику честь.
Про зміни до виборчого законодавства, прийняті ВРУ:
Я думаю, що це не останні зміни. Зміни ще можливі в частині місцевих блоків та самовисунення кандидатів. Якщо загалом говорити про позитиви, то ми маємо часткове повернення до мажоритарки – це раз, друге – вибори до місцевих рад і вибори до ВРУ роз’єднанні в часі. А це дасть можливість виборцям більш прискіпливо віднестися до програм партій і кандидатів.
Про роль фінансово-промислових груп під час виборів:
Якщо говорити про Івано-Франківськ, то дивимось реально на речі – в нас нема власних ФПГ, інша справа, що є всеукраїнські фінансово-промислові групи, котрі мають інтереси в місті, наприклад, група «Приват». Я думаю, що було б непогано, щоб вони брати участь у житті міста, зважаючи на ті інвестиції, котрі вони можуть привести в нашу економіку.
Про підтримку на виборах:
Боротьба партійних вождів наверху заважає роботі місцевим політикам.
Про кількість кандидатів на посаду міського голови м. Івано-Франківська:
Теоретично буде стільки кандидатів, скільки є партій, практично не має значення, скільки їх зареєструється, важливо, скільки їх залишиться після 25 жовтня. Я б хотів, щоб було два кандидата – діючий мер і … ще хтось один.
При написанні матеріалу використовувалися інформація сайту briz.if.ua
Коли західні політики говорять про імітацію реформ та тотальну корупцію в Україні, то мені здається, що саме такі приклади з життя нової української «еліти» вони мають на увазі. Оскільки в них не прийнято, щоб людина, яка все життя на державній службі хизувалася статками на рівні топ-менеджменту великих корпорацій.
Партійці обурені таким відношенням влади, як місцевої так і загальнодержавної до найменш вразливої версти населення - дітей. Єдиноцентристи Прикарпаття вимагають перегладу фінансування дитячих закладів Івано-франківщини.
Ще до офіційного старту відбувається обговорення різних положень проекту нового Податкового кодексу.
Теперішня влада повторює помилки старої.В цьому переконаний політолог, працівник Єдиного Центру Володимир Джигіта.