День пам’яті жертв Голодомору

День пам’яті жертв Голодомору

27 листопада, у день пам’яті жертв Голодомору, акту геноциду української нації репресивною тоталітарною машиною, мільйони українців вшановують пам`ять загиблих.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

Андрусяк: «Патріотизм до міста» - це не тільки покладання квітів та запалення свічок, це ще й дотримання своїх обіцянок
2010-08-31 14:01:00

Андрусяк: «Патріотизм до міста» - це не тільки покладання квітів та запалення свічок, це ще й дотримання своїх обіцянок

30 серпня відбулась прес-конференція керівника громадської організації "Нова Галичина", голови Івано-Франківської обласної організації Єдиного Центру, депутата обласної ради та претендента на крісло міського голови Івано-Франківська Павла Андрусяка.

Як зазначає Павло Андрусяк, «тиша в політичному просторі тільки маска - насправді йдуть жваві переговори та консультації щодо майбутніх місцевих виборів».

"Партії - це механізм попадання у владу, а не спосіб реалізації місцевої політики" – зазначає Павло Андрусяк. За його словами, партійність веде тільки до суперечок і в жодному разі не до вирішення злободенних питань. А "Нова Галичина" - це інструмент просування ідеї нового життя. "Міський голова повинен бути безпартійний" - вважає Андрусяк, бо інакше він стане заручником політичних інтересів.

Про позицію ГО «Нова Галичина»:
"Нова Галичина" - це інструмент просування ідеї нового життя. Сьогодні «Нова Галичина» запропонувала нову систему ідеологію мислення влади.

Наприклад, в частині декларованої усіма гілками влади «Відкритості» - чому громадськість не бачить проектів рішень міської ради? Влада в першу чергу повинна бути відкритою та прогнозованою, себто щоб кожне нове рішення міського голови чи міськради не звалювалося як "сніг на голову".

«Патріотизм до міста» - це не тільки покладання квітів та запалення свічок, це ще й дотримання своїх обіцянок: перед виборами кажемо про збереження зелених насаджень в місті, то, прийшовши до влади, ми аж ніяк не можемо давати добро на забудову дитячих майданчиків.

Участь відомих особистостей в акціях «Нової Галичини»:
 Тарас Прохасько, Юрій Андрухович, Степан Процюк беруть участь  в наших акціях, але ні з ким з них не велися переговорів про їхню участь у виборах. Але якщо Юрко Андрухович захоче йти на вибори і саме з нами, то я буду вважати це за велику честь.

Про зміни до виборчого законодавства, прийняті ВРУ:
Я думаю, що це не останні зміни. Зміни ще можливі в частині місцевих блоків та самовисунення кандидатів. Якщо загалом говорити про позитиви, то ми маємо часткове повернення до мажоритарки – це раз, друге – вибори до місцевих рад і вибори до ВРУ роз’єднанні в часі. А це дасть можливість виборцям більш прискіпливо віднестися до програм партій і кандидатів.

Про роль фінансово-промислових груп під час виборів:
 Якщо говорити про Івано-Франківськ, то дивимось реально на речі – в нас нема власних ФПГ, інша справа, що є всеукраїнські фінансово-промислові групи, котрі мають інтереси в місті, наприклад, група «Приват». Я думаю, що було б непогано, щоб вони брати участь у житті міста, зважаючи на ті інвестиції, котрі вони можуть привести в нашу економіку.

Про підтримку на виборах:
Боротьба партійних вождів наверху заважає роботі місцевим політикам.

Про кількість кандидатів на посаду міського голови м. Івано-Франківська:
 Теоретично буде стільки кандидатів, скільки є партій, практично не має значення, скільки їх зареєструється, важливо, скільки їх залишиться після 25 жовтня. Я б хотів, щоб було два кандидата – діючий мер і … ще хтось один.

При написанні матеріалу використовувалися інформація сайту briz.if.ua

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"