День пам’яті жертв Голодомору

День пам’яті жертв Голодомору

27 листопада, у день пам’яті жертв Голодомору, акту геноциду української нації репресивною тоталітарною машиною, мільйони українців вшановують пам`ять загиблих.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

20 червня Єдиний Центр готовий перемагати
2010-06-20 08:35:00

20 червня Єдиний Центр готовий перемагати

Єдиний Центр бере участь у позачергових виборах до місцевих органів влади, які відбуваються сьогодні в 104 населених пунктах. У 40 із них партія висунула своїх кандидатів.

Єдиний Центр має другу за чисельністю команду кандидатів, поступаючись лише Партії регіонів, яка висунула 69 кандидатів. Решта політичних сил за кількістю кандидатів значно відстає: БЮТ – 29, Народна партія – 23, КПУ – 12, «Наша Україна» та СПУ – по 4, «Сильна Україна» – 3, ВО «Свобода», «Фронт змін» та «За Україну!» – по 2.

«Ігнорування місцевих виборів свідчить про нездатність деяких політичних сил запропонувати гідних кандидатів. Всі вони намагаються працювати у «тепличних умовах» та балотуватися виключно у тих регіонах, де мають традиційно високий рівень підтримки, часто інерційної, за колишні «заслуги». Представники ж Єдиного Центру беруть участь у виборах по всій країні. Це й Івано-Франківська, Дніпропетровська, Сумська й інші області»,  - завив голова Єдиного Центру, народний депутат Ігор Кріль.

Політик констатує, що «для партії важлива кожна перемога, незалежно від регіону. Члени нашої команди йдуть у владу, щоб допомагати вирішувати проблем громад, а не одержувати за їх рахунок фінансові дивіденди».

За підсумками усіх місцевих виборів, які пройшли у 2009 році, Єдиний Центр здобув найбільше перемог. Кожен четвертий кандидат партії очолив місто, селище або село. За словами І.Кріля, Єдиному Центру вдалося поламати монополію ПР та БЮТ на місцевих виборах. «В регіонах виборці поступово перестають орієнтуватися лише на назви партій чи блоків, керуватися  голослівними обіцянками їхніх лідерів, які часто виявляються нечистими на руки й сумління. Люди вимагають чіткої програми дій із розв’язання місцевих проблем», – відзначив І.Кріль.

«Ми партія, яка активно еволюціонує саме з регіонального рівня. Брати на себе відповідальність, перемагати і досягати результату – це основа стратегії і тактики нашої політичної сили», – підсумував голова Єдиного Центру.

www.edc.org.ua

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"