День пам’яті жертв Голодомору

День пам’яті жертв Голодомору

27 листопада, у день пам’яті жертв Голодомору, акту геноциду української нації репресивною тоталітарною машиною, мільйони українців вшановують пам`ять загиблих.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

Володимир Данилюк: Реформування України слід розпочинати із відродження села
2010-06-18 14:47:00

Володимир Данилюк: Реформування України слід розпочинати із відродження села

Володимир Данилюк, кандидат на посаду сільського голови с. Черніїв Тисменицького району від політичної партії «Єдинй Центр»

 

 

Як зазначає Володимир Данилюк, «В Україні давно назріла необхідність проведення докорінних реформ в усіх сферах суспільного життя. На моє глибоке переконання, реформи неможливі без відродження села, яке серцевиною й осердям нашої держави. Необхідно забезпечити належний економічний, соціальний, духовний розвиток. Разом з тим, будь-які дії мають ґрунтуватися на засадах законності, гуманності, поваги до конституційних прав та свобод громадян».

«В разі обрання мене на посаду сільського голови, докладу всіх зусиль, щоб якісно покращити благоустрій нашого села та життя односільчан, закласти міцний фундамент для розвитку Черніїва на подальші роки. Сьогодні, першочерговими завданнями є завершення будівництва дитячого садка, відкриття будинку культури, покращення стану доріг. Для вирішення цих завдань необхідно опиратися не лише на кошти бюджету, який є надзвичайно обмеженим, але й по можливості залучати громаду, в першу чергу приватних підприємців, що мешкають в селі», – зазначає Володимир Данилюк.

«Ще одним пріоритетом для мене є освіта й виховання підростаючого покоління. Наші діти – наше майбутнє. Як ми їх виховаєм, які цінності в них закладем залежить від нас – батьків. Необхідно здійснювати систематичну й цілеспрямовану роботу, яка б дозволила підростаючому поколінню розвиватися в правильному напрямі й на благо держави».

«Безумовно, посада сільського голови – це і пошана, і велика відповідальність й тягар водночас. Переконаний, що свою роботу необхідно здійснювати з честю й високо піднятою головою, дбаючи в першу чергу про село й інтереси громади», – резюмує Володимир Данилюк.
 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"