День пам’яті жертв Голодомору

День пам’яті жертв Голодомору

27 листопада, у день пам’яті жертв Голодомору, акту геноциду української нації репресивною тоталітарною машиною, мільйони українців вшановують пам`ять загиблих.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Місцеві вибори

Василь Біглий: «Посада сільського голови – це перш за все велика відповідальність»
2010-06-17 15:31:00

Василь Біглий: «Посада сільського голови – це перш за все велика відповідальність»

Василь Біглий, кандидат на посаду сільського голови с. Марківці Тисменицького району від політичної партії «Єдинй Центр»

 

 

 

Як зазначає Василь Біглий, «посада сільського голови – це перш за все велика відповідальність. Відповідальність за всіх мешканців, які проживають на території сіл Марківці та Одаї. Це – можливість й обов'язок кожен день проводити з користю для громади, працювати на благо рідного краю».

На думку Василя Біглого, «сьогодні склалася ціла низка проблем, які потребують вирішення. Це – в першу чергу облаштування будинку культури, який, як відомо, поряд із церквою та школою традиційно вважається головним символом духовності та культури на селі. Необхідно докладати максимум зусиль для відродження національної культури, звичаїв та обрядів села. На території сільської ради – значна кількість обдарованих дітей. Ми не можемо загубити цей цвіт, цвіт нації. Необхідно здійснювати систематичну й цілеспрямовану роботу, яка б дозволила підростаючому поколінню розвиватися в правильному напрямі й на благо державі. І це далеко не все… Задля покращення екологічної ситуації необхідним є якнайшвидше створення механізму утилізації побутового сміття».

«Який б не був хороший сільський голова, однак, один – в полі не воїн. Ефективна робота можлива лише при наявності тісної співпраці з депутатами сільської ради. Лише разом можна досягти вагомих результатів», – резюмує Василь Біглий.
 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"