День пам’яті жертв Голодомору

День пам’яті жертв Голодомору

27 листопада, у день пам’яті жертв Голодомору, акту геноциду української нації репресивною тоталітарною машиною, мільйони українців вшановують пам`ять загиблих.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Івано-Франківський Єдиний Центр закликає владу до посилення контролю за зростанням цін в області
2015-03-19 14:42:00

Івано-Франківський Єдиний Центр закликає владу до посилення контролю за зростанням цін в області

Влада повинна здійснити реальні кроки щодо посилення контролю за зростанням цін в області. Про це заявили в Івано-Франківській обласній організації Єдиного Центру.

За повідомленнями ЗМІ цінова ситуація на продовольчому ринку у районах різна. Влада запевняє , що продукти харчування знаходяться під постійним контролем.

 

Єдиноцентристи вважають, що безумовно, коли гривня знецінюється і дорожчають паливно-мастильні матеріали, які входять до розрахунку собівартості усієї без виключення продукції - зростання цін не уникнути.


«Однак прямим завданням влади є недопущення необґрунтованого чи спекулятивного зростання цін на продовольчі товари в області. Для цього необхідно активізувати  роботу районних робочих груп, посилити контроль за цінами, організовувати проведення сільськогосподарських ярмарок, налагодити прямий продаж продуктів від виробника», - вважають в обласному осередку партії.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"