День пам’яті жертв Голодомору

День пам’яті жертв Голодомору

27 листопада, у день пам’яті жертв Голодомору, акту геноциду української нації репресивною тоталітарною машиною, мільйони українців вшановують пам`ять загиблих.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Івано-Франківські єдиноцентристи закликають мешканців долучатись до благодійних аукціонів і допомагати бійцям АТО
2014-08-20 15:35:00

Івано-Франківські єдиноцентристи закликають мешканців долучатись до благодійних аукціонів і допомагати бійцям АТО

У Івано-Франківському Єдиному Центрі закликають громадян долучатись до благодійних аукціонів і акцій, які проводяться для допомоги військовим на Сході.

За інформацією ЗМІ 21 серпня в Івано-Франківську пройде третій благодійний аукціон творів образотворчого мистецтва «За Україну, за її волю!». Виручені кошти будуть передані на підтримку українського війська. Результатом двох попередніх аукціонів стала сума у понад 92 тисячі гривень. Усі виручені кошти були передані на підтримку українського війська.

 

«Будь-яка фінансова допомога нашій армії не буде лишньою. Наші бійці щодня потребують усього: від елементарного одягу, продуктів і засобів гігієни, до особистого захисту і військового оснащення», - зазначають партійці.

 

Івано-Франківські єдиноцентристи закликають громадян не бути байдужими до цих потреб і максимально долучатись до різнопланових заходів по збору коштів на потреби наших бійців.    

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"