День пам’яті жертв Голодомору

День пам’яті жертв Голодомору

27 листопада, у день пам’яті жертв Голодомору, акту геноциду української нації репресивною тоталітарною машиною, мільйони українців вшановують пам`ять загиблих.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Івано-Франківський Єдиний Центр: Запобігти подальшим терактам в області – основне завдання правоохоронців
2014-05-16 15:54:00

Івано-Франківський Єдиний Центр: Запобігти подальшим терактам в області – основне завдання правоохоронців

Влада області повинна негайно вжити заходів, по запобіганню терактам на всіх стратегічних об’єктах області. Про це заявили в Івано-Франківській обласній організації Єдиного Центру.

За офіційною інформацією на наземній ділянці переходу через річку Лімниця магістрального газопроводу високого тиску Уренгой-Помари-Ужгород було виявлено витік газу. Під час ліквідації цієї аварії неподалік стався вибух на іншому газопроводі, яким газ із Богородчанського підземного сховища транспортували на компресорну станцію в Долині. 14 травня прокуратура в Івано-Франківській області розпочала кримінальне провадження за фактом вибуху на міжнародному газопроводі, попередня кваліфікація – "терористичний акт".

 

Івано-Франківська обласна організація Єдиного Центру закликає правоохоронні органи швидко і детально розслідувати підрив газопроводу високого тиску Уренгой-Помари-Ужгород  і взяти під посилену охорону інші стратегічні об'єкти області.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"