День пам’яті жертв Голодомору

День пам’яті жертв Голодомору

27 листопада, у день пам’яті жертв Голодомору, акту геноциду української нації репресивною тоталітарною машиною, мільйони українців вшановують пам`ять загиблих.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Івано-Франківський Єдиний Центр вимагає ліквідації Укравтодору
2014-04-09 14:06:00

Івано-Франківський Єдиний Центр вимагає ліквідації Укравтодору

Влада повинна змінити підходи до ремонту і будівництва автомобільних доріг, оскільки її бездіяльність у цій сфері призводить до того, що жителі власними силами латають вибоїни. Про це заявили в Івано-Франківській обласній організації Єдиного Центру.

В ЗМІ вже не вперше заявляється інформація про прецеденти коли люди не дочекавшись допомоги від влади, самі латають дороги. Так зокрема  функцію шляховиків цієї весни перейняли на себе мешканці села Більшівці. Вони самі назбирали грошей на щебінь і пальне, найняли техніку і ремонтують дорогу, яка є власністю служби автомобільних доріг.

 

На думку єдиноцентристів Івано-Франківщини таке відбуватись взагалі не може. Адже кожен водій купивши пальне - заплатив за ремонт дороги. Так званий дорожній акциз вже  закладений в кожній тонні палива. Щоразу, як водій наповнює бак свого автомобіля, він платить за вітчизняний асфальт від 80 до 140 грн. За підрахунками експертів держава таким чином щороку отримує близько 20 млрд. грн. а витрачає у 10 разів менше.

 

Що стосується Івано-Франківької області то тут, за інформацією ЗМІ, протягом 2013-го року Служба автомобільних доріг області отримала фінансування лише на 10% від необхідних коштів. А загалом для капітального ремонту прикарпатських автошляхів щорічно потрібно близько 2 мільярдів гривень.   

 

Івано-Франківський Єдиний Центр вимагає від місцевої і центральної влади проведення реформи Укравтодору. Схеми, за якими сьогодні працює підприємство мають відійти у минуле. Кожен водій сприймає це підприємство, як розплідник «дерибану» державних коштів, «відкатів» і корупції. «Вважаємо, що ця структура має бути ліквідована, або ґрунтовно реформована», - наголосили в обласному Єдиному Центрі.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"