День пам’яті жертв Голодомору

День пам’яті жертв Голодомору

27 листопада, у день пам’яті жертв Голодомору, акту геноциду української нації репресивною тоталітарною машиною, мільйони українців вшановують пам`ять загиблих.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Івано-Франківський Єдиний Центр: Нова влада повинна погоджувати з громадою області ключові призначення в регіоні
2014-03-12 11:37:00

Івано-Франківський Єдиний Центр: Нова влада повинна погоджувати з громадою області ключові призначення в регіоні

Жодне з призначень голови ОДА, прокурора області, керівника місцевого УМВС з жителями області не обговорювалося. Про це заявили в Івано-Франківській обласній організації Єдиного Центру.

Дійшло до того, що після чергового призначення керівника УМВС уночі в Івано-Франківську громадськість на знак протесту почала блокувати роботу обласного МВС.

 

Раніше на мітингу активісти майдану категорично виступали проти кандидатури Володимир Сміха, оскільки він був заступником начальника УМВС.

 

«Заявляємо, що призначення керівників області без широкого обговорення кандидатур з громадою є неможливим. Вважаємо, що людей не можна ставити перед фактом, хто буде керівником. Вимагаємо від влади повної прозорості рішень у призначенні на ключові посади в області. Визначальними факторами мають стати професіоналізм і патріотизм кандидатів», - наголосили в обласній організації партії.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"