День пам’яті жертв Голодомору

День пам’яті жертв Голодомору

27 листопада, у день пам’яті жертв Голодомору, акту геноциду української нації репресивною тоталітарною машиною, мільйони українців вшановують пам`ять загиблих.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Єдиний Центр Івано-Франківщини: Закликає місцеву владу вирішити транспортні проблеми міста
2014-03-11 14:49:00

Єдиний Центр Івано-Франківщини: Закликає місцеву владу вирішити транспортні проблеми міста

Місцева влада повинна забезпечити роботу електротранспорту у вечірній час, принаймні на тих маршрутах, де надходять скарги від громадян. Про це заявили в Івано-Франківській обласній організації Єдиного Центру.

Після того, як керівництво ДКП «Електротранс» вирішило на годину скоротити роботу тролейбусів у місті через низьку завантаженість рейсів, почали надходити скарги від мешканців міста. Люди нарікають, що не мають чим, ввечері доїхати додому. Натомість директор ДКП «Електротранс» пояснив, що у підприємства немає коштів, щоб у вечірні години возити тролейбусом кілька осіб.

 

Проблема низького потоку пасажирів у пізній час не є новою. Однак це ніколи не було причиною для того, щоб не виводити транспорт на маршрут. Від такого рішення в першу чергу залежить безпека пересування багатьох жителів нашого міста. Місцева влада повинна визнати, що рішення про скорочення часу роботи електротранспорту було невдалим.

 

«Вимагаємо від місцевої влади негайного, додаткового, виділення коштів на перевезення у вечірній час і вжиття усіх можливих заходів для відновлення нормального функціонування транспортних маршрутів», - наголосили в обласній організації партії.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"